नेपाली समय:
Flash News

मोडेल तथा डान्सर अरुसि मगर संग गरिएको कुराकानी

गितामनी पाण्डे,  नेपाली सांगीतिक छेत्रमा छोटो समयमा सफल मोडेल तथा डान्सर अरुसि मगर उनि सानै उमेर देखि सौखिन डान्सर हुन उनले बाँके जिल्लाको आडीएलमा टप भएर शंकर बिसीको सहयोगमा काठमाडौँ आएकी थिईन |  उनै मोडेल तथा डान्सर अरुसि मगर संग गरिएको कुराकानी

 अरुसि जी हजुर को एस क्षेत्रमा कहिले बाट यात्रा सुरु गर्नु भयो ?

 गित संगीत मेरो सानै देखिको रुचीको बिषय हो तेही सिलसिलामा बाँके जिल्लामा भएका सबै मोडल हरुमा भाग लिदै टप भएकि थिय  अहिले ७ महिना जति भयो मा अहिले  काठमाडौँ मा बस्छु ।

 हजुरले गित संगीत लेख्ने गाउने पनि गर्नु हुन्छ कि मोडल र डान्सर मात्र  ?

सबै भन्दा पहिलो कुरा ट के भनि मा मोडल र डान्सर मात्र मेरो अहिले को रोजाई हो तर भबिस्य मा आफै भीडियो बनाउने योजना छ |

अरुसि जी कलाकारहरु मा कला गला डान्स मोडल राम्रो हुदा हुदै पनि यो क्षेत्रमा  लामो समय नटिकेको भन्ने सुन्न आउछ नि ?

यो क्षेत्रमा लागि सके पछि निरन्तरता दिनु पर्छ एउटा काम गर्ने छोड्ने गर्नु राम्रो हैन तर पनि तेरो र मेरो अनि हाम्रो भन्दा तेस्तो बनाएको हुन् सक्छ |

कलाकारहरु एक दुई बटा एल बम हरुमा खेली सके पछि बिदेशहरुमा गएका हुन्छन त कति त फर्कदैनन नि ?

 सबैलाई तेस्तो भन्न नमिल्ला तर पनि यो लाईन भनेको आफ्नो मान्छे लाइ मात्र अलि जोड लिने र दिने हुन्छ | कला र गला आफ्नो प्रस्तुति दिने कलाकार हरुको लागि राम्रै छ बिदेशमा भएको कार्यक्रम मा जानु नराम्रो हैन तर गुमनाम हुनु हामी कलाकारको लागि दुखदायी नै हो |

अरुसि जी लाइ एस क्षेत्रमा आगाडी बढाउन कसैको मद्धत पाउनु भयो कि ?

  म कहिल्यै बिर्सन सक्दिन सुरुमा त मलाई मेरो आमा (रुपा अस्लामी मगर ) हो वहाले यो क्षेत्र मा लाग्न प्रोत्साहन दिनु भयो र पछि सबै परिवारको सहयोग मिल्यो | अहिले आएर भन्नु पर्दा शंकर बिसी ले काठमान्डौ आउन र एस छेत्रमा  सहयोग गर्नु भएको छ वहाको पनि देन छ |

अरुसि जी सांगीतिक क्षेत्र सगै आज युएईको दुबई मा आउनु भएको छ ? कस्तो लागिरहेको छ ?

राम्रो लागेको छ खुसि छु दुबईको ईम्पिरियल सुईट होटलमा ३५ ओं मगर दिबशको अबसरमा नेपाल मगर संघ युएई को निमत्रणा तथा टंक थापा मगरको सहयोग मा येहा आएर पनि मैले डान्स प्रस्तुति गर्न पाउनु मेरो लागि खुसिको कुरा हो सबै दर्सकहरुले रुचाई दिनु भयो सबैलाई धन्यवाद दिन चाहन्छु

अरुसि जी अन्तमा दार्शकहरुलाई  लाई केहि भन्न चाहनुहुन्छ ?

सबै भन्दा पहिला त हजुरलाई नै धन्यवाद दिन चाहन्छु दुई सब्द राखने समय मिलाईदिएकोमा साथमा देश तथा विदेशमा रहनु हुने मेरो बुबा आमा दाजु भाइ दिदीबहिनी साथी भाइ माया गर्नु हुने सम्पूर्ण सबैलाई आफ्नो ठाउँबाट सक्दो सहयोग गरिदिनु होला आशा छ भोलि मैले आफ्नै भिडेओ निकाल्ने सोच राखेकी छु तपाईहरुले हेरेर राम्रो नराम्रो सुधार गर्ने मौका दिनु होला भन्न चाहन्छु ,धन्यवाद …….