नेपाली समय:
Flash News

ताजा मतगणना परिणाम ,२३ स्थानमा बाम गठबन्धन, १ स्थानमा लोकतान्त्रिक गठबन्धन ! (स्थान/मत परिणाम सहित)

मङ्सिर २१, काठमाडौँ

हालसम्म २३ स्थानमा बाम गठबन्धनले अग्रता लिएको छ भने १ स्थानमा लोकतान्त्रिक गठबन्धनको अग्रता लिएको छ |

कहाँ कसको अग्रता ? 

एमाले (१२ स्थानमा अगाडी) 

१. म्याग्दी क्षेत्र नं. १ – 

नेकपा एमाले: भुपेन्द्रबहादुर थापा (३३२५)

नेपाली कांग्रेस: खम्वीर गर्वुजा (२३८१)

२.  मुगु क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: गोपाल बम (१२१२)

नेपाली कांग्रेस: हस्तबहादुर मल्ल (११२३)

३. पाँचथर क्षेत्र नं. १

नेकपा एमाले: बसन्तकुमार नेम्वाङ (७७०)

नेपाली कांग्रेस: भीष्म आङदेम्बे (४६४)

४. दार्चुला क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: गणेश ठगुन्ना (३१९९)

नेपाली कांग्रेस: विक्रम सिंह (२२४०)

५.  बाजुरा क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: लालबहादुर थापा – ४७७

नेपाली कांग्रेस: कविराज पण्डित – (४७७)

६.  मनाङ क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: पाल्देन छोपाङ गुरूङ – २४९

नेपाली कांग्रेस: टेकबहादुर गुरूङ – (१६४)

७.  बझाङ क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: भैरवबहादुर सिंह – १९५६

नेपाली कांग्रेस: पृथ्वीबहादुर सिंह – (१४२१)

८.  धादिङ क्षेत्र नं. 

नेकपा एमाले: भूमि त्रिपाठी (१२४०)

नेपाली कांग्रेस: विश्व अर्याल (६९५)

९.  ओखलढुंगा क्षेत्र नं. १

नेकपा एमाले: यज्ञराज सुनुवार – २०७८

नेपाली कांग्रेस: रामहरि खतिवडा – (९९५)

१०.  मुस्ताङ क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: प्रेमप्रसाद तुलाचन- २७१

नेपाली कांग्रेस: रोमी गौचन थकाली (२५४)

११.  ताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १

नेकपा एमाले: योगेश भट्टरार्इ (१३१४)

नेपाली कांग्रेस: केशव दाहाल (६७३)

१२. संखुवासभा क्षेत्र नं. १ 

नेकपा एमाले: राजेन्द्र गौतम (७४३)

नेपाली कांग्रेस: दीपक खड्का (४७१)

माओवादी केन्द्र (११ स्थानमा अग्रता) 

१. जाजरकोट क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: शक्तिबहादुर बस्नेत (१६३०)

नेपाली कांग्रेस: राजीवबिक्रम शाह (१२१४)

२. जुम्ला क्षेत्र नं. १

माओवादी केन्द्र: गजेन्द्र महत (४३७) \

नेपाली कांग्रेस: देवेन्द्रबहादुर शाही (३१२)

३. रोल्पा क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: वर्षमान पुन: ६९६

नेपाली कांग्रेस: अमरसिंह पुन (३४३)

४. सोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: हेमकुमार रार्इ (७४३)

नेपाली कांग्रेस: बलबहादुर केसी: (४३७)

५. सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: अग्नि सापकोटा (१५०३)

नेपाली कांग्रेस: मोहनबहादुर बस्नेत (४४६)

६. रामेछाप क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: श्यामकुमार श्रेष्ठ (५५४)

नेपाली कांग्रेस: कान्छाराम तामाङ (३५४)

७. गोरखा क्षेत्र नं. २ 

माओवादी केन्द्र: नारायणकाजी श्रेष्ठ (१६५)

नयाँ शक्ति: डा. बाबुराम भट्टरार्इ (१३२)

८. पश्चिम रूकुम क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: जनार्दन शर्मा (१९००)

नेपाली कांग्रेस: गोपालजी जंग शाह (४७०)

९. कालीकोट क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: दुर्गाबहादुर रावत (२६९)

नेपाली कांग्रेस: भूपेन्द्रजंग शाही (२१८)

१०. गोरखा क्षेत्र नं. १

माओवादी केन्द्र: हरि अधिकारी (३५१)

नेपाली कांग्रेस: चीनकाजी श्रेष्ठ (३३०)

११. रूकुम पूर्व क्षेत्र नं. १ 

माओवादी केन्द्र: कमला रोका (५०३)

नेपाली कांग्रेस: हरिशंकर घर्तीमगर (२६५)

नेपाली कांग्रेसको अग्रता – १ स्थान 

१. भोजपुर क्षेत्र नं. १

नेपाली कांग्रेस: उमेशजंग रायमाझी (५९७)

माओवादी केन्द्र: सुदन किराती: (५१३)