नेपाली समय:
Flash News

होलि मिलन तथा सेनेहाङ बचाउ अभियान 

रबिन्द्र बराल

मोरङ
फागुन १५ मंगलबार

पथरी जेसिसले होलिको अवसर पारेर सांगितिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ । हरेक बर्ष मनोरन्जन गर्दै सांगितिक कार्यक्रम मनाउर्दै आएको जेसिसले यो बर्ष मृगौृला पिडितको सहयोगार्थ होली मनाउने संयोजक सुमन कुरुङवाङले जानकारी दिएका छन ।

मोरङमो मिक्लाजुङ २ निवासी अमर तुम्बापोका छोरा सेनेहाङ तुम्बापो दुबौ मृगौला फेल भएर आर्थिक अभावका कारण उपचारमा समस्या भएकाले सेनेहाङको उपचारका लागि सांगितिक कार्यक्रम गरी संकलीत रकम सहयोग गरीने बर्ष २०१८ का जेसिस अध्यक्ष टीका बिक्रम चौहानले बताए ।
होलि फागुन १८ गते पथरीको गोर्खा डिपाटमेन अगाडि बिहान ११ बजे बाट सुरु गरि ५ बजे समापन हुने छ भने कार्यक्रममा राष्ट्रिय कलाकार पहिलो नेपाली तारा दिपक लिम्बू, पि एल ओ डान्स आईडल, नेपाल आईडलमा टप २० का प्रतिस्प्रदी, पुर्वका उत्कृष्ट ब्याडहरुको लाईभ प्रस्तुती रहने सोमबार पत्रकार संमेलन गरी जानकारी दिएको छ । कार्यक्रमको प्रायोजक वल्डलिङ्क र सह प्रायोजक एन आई सि बैंक, निल डेभिड, एभरेष्ट बोडिङ स्कुल र तेज बा. बुढाथोकीले गरेका छन ।